Karolina Rychter

Doradca Podatkowy

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w kwestiach podatkowych i księgowych. Specjalizuje się w podatkach dochodowych, przeglądach podatkowych oraz tworzeniu dokumentacji cen transferowych.

Bogate doświadczenie zawodowe zdobywała dzięki pracy w charakterze głównej księgowej, co w połączeniu z wiedzą stricte podatkową daje solidne podstawy do przeprowadzania przeglądów podatkowych.

Od 2015 r. prowadzi praktykę w zakresie doradztwa podatkowego. Posiada różnorodne doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi podatkowej przedsiębiorstw każdej branży.

Od początku 2017 r. w obszarze jej zainteresowań znajdują się ceny transferowe. Uczestniczy w Forum Cen Transferowych, zespołu opiniodawczo-doradczego przy Ministrze Finansów. Członek Grupy Roboczej ds. opisu zgodności.

O pracy zapomina podczas uprawiania sportów lub przy dobrej książce. Uwielbia podróże zarówno bliższe jak i dalsze. A za kilka lat nauczy się grać na pianinie.

Uzyskała Certyfikat TPE® – specjalisty w zakresie cen transferowych w ujęciu międzynarodowym i krajowym – wydany przez The Institiute of International Tax Accounting and Finance.

Posługuje się biegle językiem angielskim.

Zamknij menu