Magdalena Raniszewska

Radca Prawny

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie bieżącej, kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców branży usługowej, handlowej i produkcyjnej. Jest ekspertem w zakresie realizacji inwestycji budowlanych, w szczególności wielomilionowych kontraktów w trybie zamówień publicznych. Reprezentuje swoich Klientów w skomplikowanych i długotrwałych procesach sądowych, zarówno przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, jak i Krajową Izbą Odwoławczą przy Urzędzie Zamówień Publicznych.

W swojej praktyce zajmuje się obsługą spółek prawa handlowego, w tym tych z udziałem kapitału zagranicznego. Wspiera firmy w procesie wdrażania RODO.

Absolwentka Europeistyki na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

W styczniu 2012 roku rozpoczęła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Od lipca 2015r. wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku pod numerem GD/GD/2729.

Swoje zainteresowania koncentruje na prawie IT i nowych technologii – uczestniczka konferencji Prawo nowych technologii – aktualne problemy i nowe wyzwania, a od marca 2020r. także studiów podyplomowych Prawo nowoczesnych technologii na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Posługuje się biegle językiem angielskim oraz zna język niemiecki.

Prywatnie miłośniczka kitesurfingu, dalekich podróży oraz psów.

Zamknij menu